Rozumiemy co dziecko znaczy dla rodzica

Rozumiemy co dziecko znaczy dla rodzica

O nas

Nasze niektóre opnie z Google i Facebbok:

Karla C
Z synkiem zgłosiliśmy się na diagnozę SI do Anisto około roku temu. Od początku byliśmy mile zaskoczeni profesjonalnym podejściem Pań do naszego dziecka. Zdecydowaliśmy się podjąć terapię zaburzeń SI właśnie tu i był to strzał w dziesiątkę ☺️
Z kilku powodów:
– kadra jest bardzo doświadczona i profesjonalna
– sale są świetnie wyposażone; mamy porównanie do kilku innych ośrodków i nigdzie nie ma tyle sprzętu co w Anisto
– zajęcia odbywają w formie zabawy, syn nie może się doczekać kolejnych zajęć, robi ogromne postępy
– nigdy nie zostaliśmy pozostawieni bez odpowiedzi i zawsze czuliśmy się „zaopiekowani”, panie robią wszystko by pomóc dzieciom i czuć tą dobrą energię już od progu
– to co nas najbardziej ujęło to rodzinna atmosfera panująca w Anisto, którą tworzą pracownicy. W żadnym innym gabinecie tego nie spotkaliśmy. Syn czuje się w Anisto jak w domu, a ma to kolosalne znaczenie w przypadku terapii.

Bardzo dziękujemy Pani Zuzi, że z takim oddaniem zajmuje się naszym Kacperkiem ❤️
Pani Zuzia zawsze wysłucha, zrozumie, pomoże, podniesie na duchu jak trzeba i ciężko pracuje z naszym synkiem. Potrafi dobrocią i siłą spokoju zachęcić go do „niemożliwego”.
Dziękujemy i serdecznie polecamy !

Tomasz Obiegło
Bardzo duże zaangażowanie (specjaliści sami zaproponowali obserwację córki w szkole i taka wizyta się odbyła). Profesjonalne podejście do problemów i systematyczna praca nad ich rozwiązaniem. Duże wsparcie dla rodziców i dziecka. Ciągły kontakt, nawet telefoniczny z terapeutami. Córka z przyjemnością uczęszcza na terapie. Efekty pracy widoczne już po kilku miesiącach. Bardzo polecam.

Maciej Durka
Bardzo fajne miejsce, miła atmosfera, każdy uśmiechnięty, Pani Magda prowadząca badanie syna cudowna, kobieta anioł. Bardzo polecam 🙂

azumi1908
Wykwalifikowana kadra, udało nam się uzyskać szybki termin na kluczowe badanie. Zachęcam.

Damian K.
Polecam! Profesjonalna opieka i zaangażowanie. Syn bardzo chętnie chodzi na zajęcia.

Lolka Z.
Świetna kadra nastawiona na rozwój małego człowieka. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Serdecznie polecam!

Aleksandra Koruba
Córka uczęszcza od roku do pani Hani. Jest zachwycona i uwielbia to miejsce i zajęcia. Po roku terapii widzimy duże postępy – również panie w przedszkolu to zauważają. Otrzymałyśmy obie wiele wsparcia. Przestałam się czuć osamotniona z problemem i bezradna, bo otrzymałyśmy dużo narzędzi. Polecam.

Anna Gargulińska
Diagnozowałam syna lat 5 i córkę 18 miesięczna. U syna stwierdzono zaburzenia SI. Chodzimy raz w tygodniu na terapię do p. Izy.
Co do diagnozy jestem bardzo zadowolona, wszystko zostało nam wyjaśnione na omówieniu przez p. Anie. Czego potrzebuje syn, bardzo rozjaśniło mi się skąd wynikają pewne rzeczy u niego. Krótko mówiąc cieszę się, że wiem jak mu pomóc.
Terapia przynosi efekty, uważam że jest prowadzona w sposób profesjonalny. Poza tym p. Iza podpowiedziała nam wiele praktycznych rzeczy na pierwszych zajęciach.
Ogólnie uważam, że to bardzo profesjonalne miejsce z osobami rzetelnie podchodzącymi do tego co robią.

Edyta G Kamoda
Bardzo profesjonalny gabinet , usługi na wysokim poziomie., a terapeuci w 100% zaangażowani i uważni. Niejednokrotnie siedząc na korytarzu w oczekiwaniu na jedno z moich pociech siłą rzeczy słyszałam, że wykorzystywana jest aktywnie każda minuta z dzieckiem. Polecam każdemu, dla kogo ważny jest rozwój i pomoc dziecku. Trzykrotnie zdarzyło mi się odwołać zajęcia z powodu choroby dzieci i za każdym razem spotkało się to ze zrozumieniem i troską. Mam porównanie do dwóch innych gabinetów i pomimo sporej odległości pozostaniemy przy tym.

Alicja Malarska
Bardzo polecam. Widać, że dobro dziecka i jego rozwój liczą się najbardziej, i o to przecież chodzi.

Magda Myk
Uczęszczamy na zajęcia już od ponad roku i jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni. Super!!! miejsce terapeuci pracują z zaangażowaniem z dziećmi zawsze uśmiechnięci, pomocni w każdej sytuacji. Gorąco polecam

Bartlomiej Kuchnik
Miejsce w ktorym pracuja swietni terapeuci. Efekt widac w postepach dzieci. W innym gabinecie probowano namowic nas na terapie si rowniez dla drugiego dziecka, a w Anisto stwierdzono, ze nie ma takiej potrzeby bo odruchy pierwotne sa wygaszone. A zatem uczciwosc i rzetelnosc. Korzystamy rowniez w Anisto pracy z logopeda, p. Beatka, ktora jest tytanem pracy i jej praca z dziecmi, to majstersztyk.

Lilka Piskorska
Bardzo profesjonalnie miejsce. Indywidualne podejście do dzieci oraz rodzica ( Po terapii mogłam porozmawiać z terapeuta, co nie zdarzało się w innym gabinecie) . Super atmosfera i terapeuci. Z pozdrowieniami dla p. MAGDY

Dominika Szulc
Do Anisto uczęszczamy z synem już kilka lat. Jest to miejsce bardzo przyjazne, gdzie troska o dziecko i jego rozwój jest na pierwszym miejscu. Ostatnio w Anisto syn miał diagnozę autyzmu Ados 2- Pani Ania J. i Joanna S. cudowne, empatyczne, wprowadziły mnie fachowo w zagadnienie spektrum, wyjaśniły dokładnie postawioną diagnozę oraz wskazały dalszą drogę mojego dziecka. Bardzo polecam miejsce terapeutów i diagnostów ze względu na fachowość ale przede wszystkim na wczucie się w sytuację dziecka i rodzica, który na początku drogi może być nieco zagubiony i przestraszony.
Dziękuję pięknie Pani Marzenie – za jej wspierającą postawę. Pani Marzena koordynuje wszystko, ma zawsze czas dla rodzica na rozmowę, doradza i pomaga:-)
Bardzo polecam!:-)

Hoop Agata
Bardzo profesjonalni i kompetentni terapeuci i diagnosci. Syn bardzo chętnie przychodzi na terapię. Cenne są wskazówki do ćwiczeń w domu. Czujemy się zaopiekowani nawet po zajęciach-zawsze możliwy kontakt.
Terapeuci oferują swoją pomoc po zajęciach.

Karolina Kurpisz Skwarczyk
Polecam najmocniej jak umiem. Cudowne, profesjonalne miejsce z indywidualnym podejściem, z uwagą na dziecko i rodzica. Pani Iza, Pani Ania i Pani Marzena zaangażowane, emaptyczne i czułe na to co się mówi. Jestem mądrzejszym, lepszym rodzicem a córka praktyczne zapomniała o problemach z zaburzeniami SI.

Blanka Agata Szubierajska
Wspaniale miejsce, cudowni terapeuci, którym bardzo dużo zawdzięczany Dziękujemy za zaangażowanie, cierpliwość i ciepło okazane naszemu Synkowi. Dziękujemy, że jesteście

Dudek Magdalena
Jestem bardzo zadowolona:) Pani Marzenka,Pani Jagoda wspaniałe osoby. Pani Marzenka dusza -człowiek .Opieka,zajęcia -wszystko na najwyższym poziomie. Jako matka jestem spokojna o przyszłość mojego synka ponieważ wiem że jest w bardzo dobrych rękach .Dziękujemy Mama z synkiem Maksymilianem

Anna Pawelczyk
Mój synek przez cały rok bardzo chętnie jeździł na zajęcia i zawsze wychodził z nich z uśmiechem na twarzy, a to o czymś świadczy:). Bardzo dziękuje pani Ani J za empatie, dobre słowo, duże serducho i zaangażowanie. Dziękujemy za terapię połączoną z zabawą (Julek przez cały rok jeździł przecież na sale zabaw:). Dziękuje pani Ani J za pozytywne motywowanie Julka do pracy, wspieranie jego poczucia własnej wartości oraz za indywidualne podejście i mile spędzony czas. Pozdrawiamy wszystkich pracowników ANISTO

Lucyna Starost
Polecam Anisto ze względu na wiedzę, umiejętności i doświadczenie ludzi tam pracujących. Ale to nie wszystko. Równie ważne, a może nawet jeszcze ważniejsze są ich zaangażowanie i empatia. To sprawia, że zajęcia nie tylko przynoszą efekty, ale są też przyjemnością. Widać, że są to osoby, które nie trafiły tam przypadkiem i bardzo lubią swoją pracę. Pani Anito, Panie Mateuszu – róbcie dalej to, co robicie, nie zmieniajcie się!

Dobry terapeuta nie wyręcza dziecka
w czynnościach ale motywuje dając przykład, chwali i nagradza.

Pozytywne wzmacnianie to nasz cel główny w pracy z innymi.